Het verhaal van Kim
“Ik ben inmiddels bij week 30 en ben ook al bijna 30kg kwijt”
Na vele (mislukte) afvalpogingen besloot ik begin mei dat het genoeg was geweest. Ik zat al een hele tijd niet lekker in mijn vel en dat kwam mijn humeur niet ten goede, dus er moest nu iets aan gebeuren.
Toen heb ik mij ingeschreven bij Personal Body Plan en ben direct aan de slag gegaan. Ik ben inmiddels bij week 30 en ben ook al bijna 30kg kwijt en in totaal 76 cm’s.
Ik kan wel zeggen dat ik enorm goed in mijn vel zit en barst van de energie en mijn astmamedicatie gebruik ik nagenoeg ook al niet meer. Personal Body Plan heeft mij tot nu toe alleen maar veel goeds gebracht.
Ik train 4 keer per week en voel me steeds sterker worden. Op het gebied van voeding weet ik nu ook precies welke keuzes ik wel en welke keuzes ik niet moet maken, al mag ik af en toe wel eens iets minder streng voor mezelf zijn en iets meer genieten.
Ik ben er nog lang niet, ik wil nog zo’n 15kg kwijt, maar ben op de goede weg. Ik hoop met mijn resultaat anderen te inspireren om ook deze stap naar de beste versie van zichzelf te maken, want het is het echt waard.
Ik ben echt heel dol op mijn Personal Body Coach Anjes. We hebben een enorm goede klik, als coach is ze heel eerlijk en direct maar ook heel lief. Ze komt altijd met hele nuttige tips, goede ideeën, lekkere recept tips. Ik zou dit proces op dit moment met niemand anders kunnen en willen doen.
— Kim